Soukromý: Úspěšní studenti > Mistryně moderní magie – Iveta Žvaková

Mistryně moderní magie...

zvakova1

Iveta Žvaková – Mistryně modermí magie

Kouzlit jsem začala v 6 letech, kdy mě otec naučil první kouzlo se třemi provazovými kruhy. Překvapila jsem ho, že jsem se toto kouzlo brzy naučila. Proto mě naučil více kouzel ze kterých vznikl můj první kouzelnický program. V 7 letech jsem na kouzelnické soutěži Marvin Cup v Nymburku získala první místo v kategorii juniorů do 12 let. V porotě byl mimo jiné iluzionista Karel Bušina, který mě oslovil a nabídl mi vystoupit v jeho velké show v Drážďanech. Byl to pro mne velký zážitek pohybovat se mezi velkými iluzemi, jaké předvádí například David Copperfild. Následovala pak řada dalších úspěchů na soutěžích v kategorií junior 1 i junior 2. Obsazovala jsem převážně první místa a dvakrát jsem také získala titul Miss magie. Z tohoto důvodu jsem se v roce 2011 přihlásila teprve jako sedmnáctiletá na Mistrovství ČR v moderní magii dospělých, které se konalo v Týně nad Vltavou, což pravidla umožňovala.

Nemohla jsem tomu zprvu ani uvěřit, když jsem zvítězila a stala se tak první a zatím jedinou ženou v historii českého kouzelnictví, která získala titul Mistr ČR v moderní magii. Ostatní mistrovství vyhrávali vždy jen pánové. Otec, který mě ke kouzlům přivedl a nadále mi v přípravě pomáhá není kouzelník, veřejně nevystupuje, je to však jeho celoživotní koníček.

Dnes nabízím pódiová i parketová kouzelnická vystoupení sladěná s hudbou, nebo v kombinaci s programem mluveným v délce 15 až 20 minut dle přání pořadatelů. Kladu důraz na preciznost předvedení a sladěnost pohybu s hudbou. V případě mluveného programu zapojuji do kouzel také diváky. Snažím se, aby mé programy zaujaly a uspokojily i ty nejnáročnější diváky.

Studiem si prohlubuji a rozšiřuji vědomosti získané na Obchodní akademii ve Frýdku-Místku a věřím, že mi pomohou při dalším podnikání.

Kontakt: zvakova.iveta@seznam.cz

 

 

 


  • Termín absolutoria – opravné zkoušky

    Termín pro opravné zkoušky absolutoria je stanoven na 22. 10. 2020 od 8:00 hod., učebna 310. 

    Více informací
  • NOVINKA – ZÍSKÁNÍ 2 TITULŮ DiS. a Bc. již za 4 roky

    Od školního roku 2020/2021 připravila Vyšší odborná škola podnikatelská v Ostravě ve spolupráci s Vysokou školou podnikání a práva pro své studenty možno získání jak titulu DiS., který student získá úspěšným absolvováním VOŠ, tak získání vysokoškolského titulu Bc. v enormně krátké době 4 let.   Chceš se dozvědět více a zjistit všechny výhody, které toto studium nabízí, tak […]

    Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa