Uchazeči > Služby studentům > Ubytování

Ubytování

Nabízíme vlastní ubytovací zařízení – vysokoškolské koleje, které jsou vzdáleny cca 12 min. chůze od hlavní budovy školy. Mezi školou a kolejemi je možno využít MHD (trolejbus č 104), s dobou jízdy cca 2-3 minuty a intervalech cca 10 minut.

Kapacita, typy pokojů a vybavení

Kapacita kolejí je celkem 157 lůžek: 52x dvoulůžkový pokoj (104 lůžek), 10x dvoulůžkové apartmá (20 lůžek), 10x třílůžkový pokoj (30 lůžek), 1x bezbariérový jednolůžkový pokoj (1 lůžko) a 1x dvoulůžkový bezbariérový pokoj (2 lůžka). Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout vybavený elektrospotřebiči (lednička, varná deska, mikrovlná trouba). K vybavení pokojů patří internetové přípojky a přípojky na digitální TV a rozhlas. Součástí areálu je vlastní parkoviště s kapacitou 50 parkovacích míst. V bezprostřední blízkosti ubytovacího zařízení je zastávka MHD s přímým spojením do centra Ostravy (cca 10 min.). Podrobné informace na: residence-slezska.cz.

.

Kontakt

Ladislav Kajstura
vedoucí residence
T: +420 555 558 231, M: +420 739 527 106, E: ladislav.kajstura@koleje-slezska.cz
Studentská Residence Slezská, a. s., Československé Armády 1612/25, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava
www: residence-slezska.cz


  • Mimořádné opatření MZ ČR

    Na základě přijetí Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví je od 11. března 2020 do odvolání zakázána osobní přítomnost žáků na vzdělávání v budově školy. Výuka bude pokračovat u denního i dálkového studia způsobem umožňujícím dálkový přístup. Ing. René Procházka ředitel školy Text mimořádného opatření MZ ČR

    Více informací
  • Exkurze PENAM, a.s.

    Dne 25.10.2018 se studenti naší vyšší odborné školy Ostrava zúčastnili exkurze ve společnosti PENAM, a.s., která patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. Studenti získali informace o předmětu podnikání, historii firmy, průběhu výrobní činnosti i zajištění výroby potřebnými zdroji. Podrobně se seznámili s celým výrobně technologickým provozem výrobního závodu Pekárna Ostrava – Martinov, […]

    Více informací

Přihláška on-line

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská již 16 let připravuje studenty, diplomované specialisty, jako odborníky pro praxi. Jedince, kteří se neztratí ani na trhu práce ani v podnikání. Neodkládejte svá rozhodnutí a zvolte si svou budoucnost hned.

Přihláška

Nejnovější videa